فروش مستقیم روفرشی مدرن ابریشمی

فروش مستقیم روفرشی مدرن ابریشمی


امروزه با توجه به قیمت و هزینه بالا خرید فرش، خانواده ها ترجیح می دهند برای تمیز ماندن و ماندگاری و سلامت فرش، از رو فرشی استفاده کنند. نسبت به گذشته روفرشی مدرن با طرح و رنگ بسیار جذاب و متنوع ارائه می شود، یکی از انواع روفرشی، روفرشی مدرن ابریشمی می باشد که بسیار خاص و منحصر به فرد است. اما در هرجایی یافت نمی شود و برای خرید آن می توان به مراکز فروش مستقیم و تولیدی ها مراجعه کرد. فروش مستقیم روفرشی مدرن ابریشمی توسط شرکت تولیدی کیاپوش انجام می شود. این تولیدی از نخ و متریال خارجی مرغوب جهت تولید روفرشی استفاده می کند. سپس طرح مورد نظر را بر آن چاپ می زند. پس از آن برای ثابت ماندن طرح و رنگ از دستگاه تثبیت رنگ استفاده می کند.

روفرشی ابریشمی

مدل های جدید روفرشی مدرن ابریشمیروفرشی مدرن

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا باید بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس شانل

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به شما نگویند و فقط نام دیگر آن را گفته و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف شده و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

بررسی قیمت روفرشی مدرن

روفرشی مدرن ابریشمی

قیمت روفرشی مدرن با توجه به نوع، جنس وسایز آن، متغیر و در نوسان می باشد. طبیعتا روفرشی جنس پورشه گرانتر از روفرشی جنس شانل است و این هم به دلیل نوع بافت و هم به دلیل جنس و کیفیت بالای این پارچه می باشد.

گر در بازار به دنبال روفرشی کشدار مدرن باشید ممکن است باز هم از روفرشی که خرید می کنید راضی نباشید. چراکه ایستایی خوبی بر روی فرش ندارد. این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی مدرن ابریشمی، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و… را مشاهده و یک محصول زیبا و با کیفیت را متناسب با اتاق و فرش خود خریداری نمایند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما