فروش مستقیم روفرشی مدرن ابریشمی

امروزه با توجه به قیمت و هزینه بالا خرید فرش، خانواده ها ترجیح می دهند برای تمیز ماندن و ماندگاری و سلامت فرش، از رو فرشی استفاده کنند. نسبت به گذشته روفرشی مدرن با طرح و رنگ بسیار جذاب و متنوع ارائه می شود، یکی از انواع روفرشی، روفرشی مدرن ابریشمی می باشد که بسیار خاص و منحصر به فرد بوده، اما در هرجایی یافت نمی شود و برای خرید آن می توان به مراکز فروش مستقیم و تولیدی ها مراجعه کرد.

فروش مستقیم روفرشی مدرن ابریشمی

مدل های جدید روفرشی مدرن ابریشمی

مدل های جدید روفرشی مدرن ابریشمی رو فرشی مدرن ابریشمی یک روفرشی فوق العاده زیبا و با بافتی بسیار ریز و نقش و نگار منحصر به فرد شبیه فرش می باشد که یک شاهکار بوده و علاوه بر حفظ سلامت فرش، به اتاق جلوه خاصی می دهد.

برخلاف روفرشی های قدیمی ، بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل می باشد و قابلیت شست و شو با انواع ماشین های لباسشویی را دارد و بدون از دست دادن رنگ اولیه، تمیز و پاکیزه می شود، ولی توصیه می شود به اطلاعات مندرج در آن ، درباره نحوه شست و شو توجه کنید.

هر روزه مدل های جدید با رنگ های بسیار متنوع از این رو فرشی در سایزهای مختلف برای فرش های متفاوت تولید می شود که این یکی از ویژگی ها و مزیت های مهم آن به شمار می‌آید و دیگر جای هیچ نگرانی در انتخاب سایز و مدل آن وجود ندارد.

این رو فرشی مدرن مناسب خانه های امروزی با دکوراسیون مدرن و جدیدی می باشد. با استفاده از این رو فرشی نگران ریختن غذا و رنگ شدن فرش و همچنین پوسیدگی در برابر نور آفتاب نباشید، چون این رو فرشی به خوبی از فرش محافظت می کند.

این روفرشی توسط ماشین های مدرن به صورت دو رو بافته شده یعنی از هر دو سمت آن می توان استفاده کرد، علاوه بر طرفداران داخلی ، در خارج از کشور هم طرفداران بسیار زیادی دارد و به یک قطب اقتصادی پر سود تبدیل شده است.

بررسی قیمت روفرشی مدرن

بررسی قیمت روفرشی مدرن قیمت روفرشی مدرن با توجه به نوع، جنس و تعداد رنگ های به کار رفته در آن، متغیر و در نوسان می باشد و برای آگاهی از قیمت آن می توان به سایت های فروش یا مراکز تولیدی مراجعه کرد و یک محصول زیبا و با کیفیت را متناسب با اتاق و فرش خود خریداری نمود.

تولید این روفرشی ها نسبت به رو فرشی های قدیمی پر هزینه تر و پر زحمت تر بوده و در نتیجه قیمت آن نسبت به گذشته گران تر می باشد. مواد اولیه به کار رفته در آن ها نیز نسبت به قبل با کیفیت تر و مرغوب تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما