مشاوره و سفارش

روفرشی

روفرشی ها یکی از محصولاتی هستند که از قدیم توسط بانوان عشایر به بافت می رسیدند امروزه فقط این محصولات را نیز به طور ماشینی نیز تولید می کنند. برای خرید روفرشی کشدار جدید در انواع طرح به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید.

ec0911afb10f3ee1546869f2a5236700.jpg
norooz3

روفرشی و موکت

خرید روفرشی ترک ارزان در سطح بازار توسط مصرف کنندگان صورت می گیرد. این خریداران بهتر است که همیشه محصولات مورد نیاز خود را از این مراکز خریداری نمایند تا محصولات را با قیمت ارزان به دست آورند. این نمایندگی های محصولات با کیفیت و مرغوب به مصرف کنندگان در بازار ارائه می دهند، برای همین منظور به مشتریان خرید از نمایندگی های توصیه می شود. روفرشی ترک نیز در بازار طرفداران خود را دارا می باشد. 

چمن مصنوعی

امروزه چمن مصنوعی جایگزین چمن های طبیعی شده است. این چمن ها در شرایط گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی‌ از این چمن ها در فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد. دسته دیگر از آن به عنوان چمن مصنوعی بالکن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید توجه داشته باشیم که بهترین چمن مصنوعی مورد استفاده در ایران از سایر کشور های همسایه وارد می شود. در ادامه شما را با قیمت چمن مصنوعی ارزان آشنا می کنیم.

a34466cc9d2fb8a1fa958c3c2ca037c5

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روفرشی کشدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
چمن مصنوعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

roofarshisara@

اینستاگرام

kiaposh.carpet?igshid@

ایمیل

info@kiaposhco.com

درباره ما :

گروه بازرگانی کیاپوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روفرشی کشدار روفرشی موکت چمن مصنوعی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه کیاپوش

ابراهیم مهوری

Call Now Buttonتماس بگیرید