نمایندگی روفرشی کشدار ابریشم طرح جدید ترک در مشهد

نمایندگی روفرشی کشدار ابریشم طرح جدید ترک در مشهد


امروزه با تولید روفرشی کشدار متقاضیان کاور فرش رو به افزایش هستند. شرکت تولیدی کیاپوش به عنوان نمایندگی روفرشی کشدار ابریشم طرح جدید ترک در مشهد و سایر شهر های ایران محصولات بی نظیری را تولید می کند. این شرکت روفرشی های تولیدی خود را با قیمتی بسیار مناسب و فوق العاده و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

روند کار شرکت کیاپوش بدین صورت است که با دستگاه های مجهز و بروز خود، به چاپ طرح بر روفرشی می پردازد. بدین صورت انواع طرح فرش، طرح گلدار، طرح پتینه، طرح سنگ، طرح سه بعدی، طرح کودک و طرح آشپزخانه توسط تولیدی کیاپوش آماده ی چاپ هستند.

نمایندگی روفرشی کشدار ابریشم طرح جدید ترک در مشهد

ویژگی های روفرشی کشدار ابریشم کیاپوش

نوع بافت روفرشی ابریشمی سه نخ گرد می باشد. بافت (تاری حلقوی) این پارچه به گونه ای است که چنانچه از قسمتی قیچی شود به هیچ عنوان تاروپود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه است که مخصوص روفرشی کشدار می‌باشد. دقیقا همانند جنسی است که از ترکیه وارد می شود. البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک و با کار دهی بالای ۱۵ سال و با ضمانت بدون آبرفت، رنگ ثابت و اینکه براحتی قابل جاروبرقی کشیدن، قابل شستشو در ماشین رختشویی خانگی می باشد. این پارچه با مخمل شانل که پرزدهی دارد و با نام های مخمل کوبید، مخمل دورو هم خوانده می شود، متفاوت است.

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

 

نمایندگی روفرشی کشدار ابریشمی طرح جدید ترک

روفرشی ترک در بازار

بسیاری از افراد برای پنهان کردن عیوب فرش در منزلشان و یا دادن طرح و نقشی متنوع و خاص به دکوراسیون آن از روفرشی استفاده می کنند. آن ها همواره سعی دارند از محصولات مرغوب و با کیفیت مانند روفرشی ترک در مشهد خریداری و استفاده کنند.

بهتر است بدانید وارد کنندگان کالا برای اینکه هزینه های گمرکی را کاهش دهند، جنس نامرغوبی را با قیمت ارزان وارد کشور و روانه ی بازار می کنند. سپس آن جنس بی کیفیت را به عنوان جنس ترک اصل به مشتریان می فروشند.

برای اطمینان از خرید جنس با کیفیت، تولیدی کیاپوش با وارد کردن نخ مرغوب و اصل از خارج از کشور خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. جنس این پارچه پورشه یا همان ابریشم است که در قسمت قبل خصوصیات آن بیان شد.

روفرشی کشدار ابریشمی

نحوه سفارش روفرشی کشدار ابریشم طرح جدید ترک در مشهد

چنانچه قصد خرید محصولات خود به صورت حضوری دارید بهتر است با آگاهی تمام اقدام به خریداری و استفاده از این محصول نمایید. همچنین سعی داشته باشید تا محصولی درجه یک و فوق العاده برای استفاده انتخاب نمایید.

اگر امکان خرید حضوری را ندارید و خواهان خریداری و استفاده از روفرشی کشدار ابریشمی هستید، فقط کافی است به سایت خرید اینترنتی کیاپوش مراجعه فرمایید. سپس محصول مورد نیاز خود را بعد از مشاهده انواع طرح کیاپوش و مقایسه آن ها انتخاب کنید.

می توانید در صورت لزوم با پشتیبانهای سایتهای فروش ما ارتباط برقرار نمایید و اطلاعات کافی و لازم را در این زمینه دریافت نمایید تا در هنگام خرید محصول مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما