بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی

فرش دستباف 6 متری مهربان ها برای تمیز نگه داشتن فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد روفرشی ۱۲ متری سایز بررگ این روفرشی هاست که تقاضای زیادی برای تولید آن ها وجود دارد و برای صادرات به کشور های دیگر بیشتر این سایز استفاده می گردد. فروش عمده این روفرشی های ۱۲ متری مدرن ابریشمی در کارخانه های تولیدی آن ها امکان پذیر می باشد.

بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی

بهترین روفرشی ۱۲ متری برای اتاق خواب

بهترین روفرشی ۱۲ متری برای اتاق خواب روفرشی و دستباف ابریشم 12 متری مدرن ابریشمی بسیار شیک و زیبا هستند و نخ های براق و ابریشمی به کار رفته در آن ها چشمگیر بوده و استفاده از ان ها در اتاق خواب جلوه زیبایی به خانه می بخشد. این روفرشی ها در اندازه های مختلف بافته می شود و برای مصارف زیادی استفاده می گردد.و بهترین روفرشی ۱۲ متری برای اتاق خواب همان روفرشی های مدرن ابریشمی می باشد که تنوع طرح بالایی دارد.

در این روفرشی ها استحکام و دوام بالایی دیده می شود و در دو نوع زربافت و ساده وجود دارند و نوع زربافت آن گران تر می باشد و محکم تر نیر است و روی فرش ها جمع نمی شود. این روفرشی ها به راحتی دکور خانه را می توانند عوض کنند و از فرش ها مواظبت کرده و باعث طول عمر آن ها می شوند. روفرشی هایی که در اتاق خواب استفاده می گردند باید جتس خوبی داشته باشد و رنگ آن متناسب با وسایت اتاق خواب باشد این روفرشی ها را به سادگی می توان مورد سشتشو قرار داد و همواره خانه تمیز و مرتب باشد.برای تهیه این روفرشی ها می توان از سایت های معتبر اینترنتی کمک‌ گرفت.

قیمت فروش روفرشی ۱۲ متری در سال جدید

قیمت فروش روفرشی ۱۲ متری در سال جدید قیمت روفرشی متری مدام در حال تغییر است و پارامتر های مختلفی روی قیمت آن ها تاثیر گذار است.از جمله تهیه مواد اولیه این روفرشی ها بسیار اهمیت دارد و نخ های به کار رفته در آن ها از جنس مواد درجه یک و ابریشمی می باشد و بافت آن ها نیز تاثیر گذار است هر چه بافت ها محکم تر باشند بهتر و گران تر هستند.

برای اطلاع از قیمت این روفرشی ها و تهیه آن ها می توان از طریق اینترنت و سایت های معتبر اقدام کرد و آن ها را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه کرد و روفرشی را به قیمت درب کارخانه خریداری کرد.خرید روفرشی از مغازه ها و به روش سنتی وقت گیر بوده و گران تر است و صاحبان‌این فروشگاه ها سود خود را از مشتریان می گیرند.

روفرشی ۱۲ متری سایز مناسبی برای صادرات به دیگر کشور ها می باشد و سفارش صادرات آن از طریق اینترنت انجام می شود و اجناس را می توان به قیمت درب کارخانه برای صادر کردن فراهم نمود.

2

    • سلام چ.ف. وقت بخیر. جهت پاسخگویی به سوالاتتون لطفا فرم موجود در سایت را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما