بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی

بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی


برای تمیز نگه داشتن فرش دستباف  و دیگر فرش ها از روفرشی استفاده می شود. شرکت تولیدی کیاپوش با سابقه چند ساله در زمینه تولید روفرشی کشدار دارای دستگاه های مجهزی نیز می باشد. بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی به گونه ای است که این کالای تولید شده مستقیما از تولیدی به دست مصرف کننده می رسد. در نتیجه قیمت روفرشی بسیار مناسب می باشد.

بازار عمده روفرشی ۱۲ متری مدرن ابریشمی

مقایسه کیفیت روفرشی ۱۲ متری کیاپوش با بازار

کشدوزی منحصر به فرد

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد. چرا که در این دوخت روفرشی ها کاملا سایز فرش نیستند. از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

نوع بافت روفرشی کیاپوش

نوع بافت پارچه مورد استفاده برای روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه است. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد) که دارای بافت تاروپودی است می‌باشد.

قیمت فروش روفرشی ۱۲ متری در سال جدید

قیمت فروش روفرشی ۱۲ متری در سال جدید قیمت روفرشی مدام در حال تغییر است و پارامتر های مختلفی روی قیمت آن ها تاثیر گذار است. از جمله کیفیت و ابعاد که دو عامل اصلی در تعیین قیمت روفرشی می باشند. به عبارت دیگر تولیدی کیاپوش تنها همین دو عامل را در قیمت روفرشی مؤثر می داند. اما ممکن است در بازار عوامل دیگری همچون رنگ و طرح را برقیمت روفرشی دخالت دهند.

از کجا روفرشی کشدار تهیه کنیم؟

 امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار برجسته و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.

2

    • سلام چ.ف. وقت بخیر. جهت پاسخگویی به سوالاتتون لطفا فرم موجود در سایت را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما