خرید بهترین روفرشی ۱۲ متری

خرید بهترین روفرشی ۱۲ متری


فرش دستباف 6 متری یا هر فرش دستباف دیگری برای تمیز ماندن و محافظت نیاز به روفرشی دارند. امروزه روفرشی کشدار از اقلامی است که نیاز هر خانه ای می باشد. به همین علت خرید بهترین روفرشی ۱۲ متری متقاضیان زیادی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی فعالیت دارد. این شرکت دارای دستگاه های بروزی است که می تواند روفرشی با طرح دلخواه مشتری را چاپ بزند. سپس با دستگاه تثبیت رنگ آن را تثبیت کند. تولیدی کیاپوش نخ و مواد اولیه  مرغوب و باکیفیت بالا را جهت تولید روفرشی از ترکیه وارد می کند و خود به تولید روفرشی اقدام می کند. به همین علت است که محصول نهایی با ترک اصل برابری می کند.

 

خرید بهترین روفرشی ۱۲ متری

تمایز روفرشی کشدار کیاپوش

مدل های جدید روفرشی ۱۲ متری

کشدار بودن

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها شده و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

نوع بافت

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

 

بهترین جنس روفرشی کشدار

جنس مخمل پورشه یا مخمل ابریشم: این روفرشی دقیقا مانند جنسی است که از ترکیه وارد می شود. البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک و با ضمانت کار دهی بالای ۱۵ سال نیز می باشد. از ویژگی های آن می توان استحکام بالا، سبک بودن، بدون آبرفت بودن، دارای رنگ ثابت، قابل شستشو در ماشین لباسشویی خانگی و قابل جاروبرقی کشیدن نیز می باشد.

 

چگونگی خرید بهترین روفرشی
قیمت روز روفرشی ۱۲ متری

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر خود را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید. سایت خرید اینترنتی و آنلاین کیاپوش با لینک https://kiaposh.com/  به تازگی راه اندازی شده است. شما عزیزان می توانید وارد لینک شده و انواع روفرش در انواع طرح را مشاهده نمایید. سپس سفارش خود را انتخاب و خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما