روفرشی سازان
خانه / روفرشی / عرضه کنندگان روفرشی کشدار جدید

عرضه کنندگان روفرشی کشدار جدید

صنعت فرش بافی به یکی از بزرگ ترین صنعت های امروز در جهان تبدیل شده است؛ هنر فرش بافی از کشور ایران به دیگر کشور های جهان انتقال یافته است البته کمتر کسان خارجی هستند که در این زمینه مشغول به فعالیت باشند به این دلیل که این هنر به دقت کار زیاد و حوصله ی زیادی نیازمند است و هر دوی این نکته ها در یک هنرمند ایرانی وجود دارد. روفرشی ها یکی از محصولاتی هستند که از قدیم توسط بانوان عشایر به بافت می رسیدند امروزه فقط این محصولات را نیز به طور ماشینی نیز تولید می کنند. برای خرید روفرشی کشدار جدید در انواع طرح به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید.

عرضه کنندگان روفرشی کشدار جدید

بررسی جدیدترین مدل های روفرشی کشدار

بررسی جدیدترین مدل های روفرشی کشدار بررسی جدید ترین مدل های روفرشی کشدار توسط متخصصان در این زمینه انجام شده است و در سایت های خرید و فروش این محصولات برای خریداران به نمایش گذاشته است تا خریدار بتواند خریدی مطمئن داشته باشد. روفرشی های کشدار یکی از محصولات جدیدی هستند که در دو نوع مخملی و ابریشمی به تولید نی رسند و به دو صورت ماشینی و دستی نیز بافته می شوند. روفرشی های کشداری که توسط نخ ابریشم به تولید می رسند انعطاف بیش تری نسبت به روفرشی های مخملی دارند.

روفرشی کشدار ابریشمی در بین افراد بسیار محبوب می باشد؛ امروزه بیش تر افراد سعی می کنند که از وسایل خانه ی سنتی استفاده کنند و فرش ها نیز جزء همین موارد می باشند. روفرشی های کشدار دو بعد زمانی سنتی و مدرن را به خود می گیرد به این دلیل که از لطافت و نرمی خاصی برخوردار است و در طرح های سنتی زیبا بافته می شود، البته افراد می توانند طرح مدرن مورد نظر خود را نیز بر روی این روفرشی ها یافت کنند.

قیمت انواع روفرشی کشدار جدید ابریشمی

قیمت انواع روفرشی کشدار جدید ابریشمی قیمت انواع روفرشی کشدار جدید ابریشمی در سایت های خرید و فروش این محصولات به ثبت رسیده است؛ قیمت این محصولات با توجه به زمان صرف شده بر روی آنان و جنس نخ های ابریشمی و مخملی استفاده شده در آنان تعیین می گردد. روفرشی کشدار مخملی نسبت به ابریشمی قیمت مناسب تری دارد به این دلیل که ارزش نخ ابریشمی نسبت به مخملی بیش تر و کیفیت بالایی نیز دارد.

دومین عامل در قیمت گذاری روفرشی ها طرح هایی می باشند که بر روی این محصولات به نقش در می آیند. در تولید سنتی این روفرشی ها زمان بیش تری صرف می گردد به همین دلیل قیمت بیش تری نسبت به روفرشی های صنعتی دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
ابراهیم مهوری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120566780
شماره موبایل: 09120566790
کانال تلگرام: @shickcarpets
اینستاگرام: shickcarpets
پست الکترونیکی: shickcarpets@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه روفرشی کشدار اردبیل

روفرشی کشدار اردبیل از جمله یکی از مرغوب ترین نمونه رو فرشی هایی است که در استان اردبیل توسط تولید کنندگان معتبری تولید می ‌شود. از آن جایی که رو فرشی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام