فروش روفرشی ۱۲ متری مخمل ابریشم

روفرشی از محبوب ترین محصولات است که در هر خانه ایران یافت می شود. روفرشیهای مخمل در ابعاد مختلف ۳ متری۲ متری و ۶و ۹ متری و روفرشی ۱۲ متری یافت می شوند که بسته به نیاز خود می توانید آن را تهیه کنید.

این روفرشی ها استاندارد با سایز قالی های موجود در بازار بافته می شوند .علاوه بر رو فرشی در منزل می توان از آن برای گردش و تفریح هم استفاده کرد .رو فرشی های امروزه با طرح های مختلف و با پیشرفت علم و تکنولوژی بافت‌های بسیار عالی دارند با کیفیت و با دوام هستند و به سهولت قابل شستشو می باشند.

فروش روفرشی ۱۲ متری مخمل ابریشم

چگونه کیفیت روفرشی را تشخیص دهیم؟

چگونه کیفیت روفرشی را تشخیص دهیم؟ همان طور که می دانید روفرشی پارچه های بسیار ضخیم ای هستند که برای محافظت بر روی فرش ها از رنگ پریدگی آفتاب خوردگی یا ساییده شدن و لک شدن استفاده میشود. روفرشی مخمل ابریشم با طرح های متنوع نظر خریداران را بسیار جلب کرده است و حدود ۹۰ درصد از تولید روفرشی های ایرانی در یزد صورت میگیرد .

سابقه این رو فرشی ها و تولید آن در یزد به نیم قرن میرسد که یکی از صنایع بسیار مهم به شهر یزد محسوب می شود روفرشی های ایرانی نه تنها در سرتاسر ایران بلکه در جهان هم رواج پیدا کرده است. روفرشی های ایرانی با طرح های مختلف قابل شست و شو با ماشین لباسشویی های خانگی و قابل حمل برای سفر مورد استفاده قرار میگیرد.

از جمله مزیت های مهم این روفرشی ها محافظت از فرش ها در برابر عوامل فرسایشی را انجام می دهند امروزه روفرشی ها با طرح های کلاسیک که شامل طرح های خشتی افشان لچک و ترنج هستند و طرح های مدرن که برای دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .مزایای که روفرشیهای مخمل نسبت به دیگر روفرشی ها دارند لطافت بیشتر و درخشندگی آن است که به زیبایی منزل اضافه می‌کند.

دارای طرح های بسیار زیبا هستند و استقامت بسیار بالایی دارند . تولیدکنندگان استفاده از روفرشی را برای ما بسیار آسان کرده اند دور تا دور روفرشی ها را کش قرار داده اند تا از سر خوردن روی فرش جلوگیری شود و این کار استفاده از روفرشی را برای ما بسیار آسان و لذت بخش کرده است.

مراکز عرضه روفرشی ۱۲ متری عمده

مراکز عرضه روفرشی ۱۲ متری عمده رو فرشیهای متنوع را میتوان در طرح ها و رنگ های متفاوت از جمله زرشکی سورمه ای و قهوه ای و قرمز و … در بازار یافت .ما در این سایت با عرضه روفرشی 12 متری در خدمت شما عزیزان هستیم. ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان نیاز شما را برطرف کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما