فروش عمده روفرشی ۱۲ متری جدید

فروش روفرشی عمده به میزان زیادی در کشور انجام می گیرد.تولید و پخش انواع روفرشی، بخش مهم و بزرگی از بازار فرش را به خود اختصاص داده است.روفرشی ها نیز مانند فرش و گلیم در سایزهای مختلف(روفرشی ۶ متری،روفرشی ۹ متری،روفرشی ۱۲ متری و ….) و با تنوع بی نظیری از طرح و نقش،تولید و به بازار عرضه می شود.

فروش عمده روفرشی ۱۲ متری جدید

اصول مهم در انتخاب روفرشی

اصول مهم در انتخاب روفرشی روفرشی همانطور که از نامش پیداست کالایی است که از آن به روی انواع و اقسام فرش برای نگه داری بهتر و تمیز ماندن آن استفاده می شود.امروزه خرید روفرشی به یک خرید اساسی تبدیل شده به طوری که در بیشتر خانه ها با روکشی تحت عنوان روفرشی روی فرش ها مواجه خواهید شد.

نکات مهم و اساسی در هنگام انتخاب و خرید رو فرشی:

جنس محصول:جنس روفرشی می تواند ابریشم،مخمل یا پلی استر باشد.از این سه جنس،پلی استر هم از وزن کمی برخوردار است و هم به آسانی قابل شستشو می باشد. اندازه مناسب: روفرشی ها همانند فرش در اندازه های مختلف تولید می شوند که شما باید متناسب با اندازه فرش خود آن را انتخاب کنید چون اندازه مناسب و فیکس شدن روفرشی با فرشتان از اهمیت بالایی برخوردار است.

شستشوی آسان:بهتر است روفرشی ای بخرید که به آسانی قابل شستشو باشد این طوری به راحتی با مقدار کمی آب و شامپوی فرش، خودتان در منزل آن را می شوئید.

رنگ و طرح محصول: امروزه تا دلتان بخواهد در بازار انواع و اقسام طرح ها و رنگ های روفرشی موجود است که شما می توانید هر طرح و رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید اما پیشنهاد ما به شما انتخاب روفرشی ای می باشد که تناسب رنگی با دیگر وسایل خانه تان داشته باشد.

قیمت روفرشی:قیمت روفرشی پایین تر و به صرفه تر از فرش است اما با این حال موقع خرید آن باید دقت کنید.

روفرشی ۱۲ متری جدید ترک کشدار در کنار تمامی مزایایی که دارد،معایبی هم دارد که در پایین به آن اشاره می کنیم:

پارچه آن ها بسیار نازک بوده و فقط جنبه زیبایی و تزیینی دارد.قیمت آن نسبت به سایر روفرشی های موجود در بازار بسیار پایین تر است.

خرید مستقیم روفرشی ۱۲ متری ترک

خرید مستقیم روفرشی ۱۲ متری ترک تقاضای بالای روفرشی توسط خریداران،نه تنها باعث رونق خرید و فروش آن در داخل کشور شده است بلکه صادرات آن به کشورهای دیگر را هم گسترش داده است.

روفرشی اگر بیشتر از فرش اهمیت نداشته باشد،کم تر از آن مهم نخواهد بود به طوریکه این محصول خرید و فروشی بیش از فرش را به خود اختصاص داده است چرا که قیمت پایین تر و مناسب تری نسبت به فرش دارد.

روفرشی های تولید شده در تولیدی های کشورمان حرف اول را در تمام بازارهای دنیا می زنند.شهر یزد یکی از بزرگ ترین مراکز تولیدی روفرشی در ایران است. قیمت خرید روفرشی ۱۲ متری و سایزهای دیگر تابع قیمت نخ و مواد اولیه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما