قیمت روفرشی کشدار اتاق کودک نوجوان و دخترانه پسرانه

قیمت روفرشی کشدار اتاق کودک نوجوان و دخترانه پسرانه


روفرشی کشدار اتاق کودک  نوجوان و دخترانه پسرانه یکی از پرطرفدارترین انواع روفرشی های تولیدی کیاپوش است. چون غالبا فرش اتاق کودکان زودتر کثیف می شود. یا اینکه کودکان دوست دارند فرش اتاقشان نقش شخصیت های کارتونی یا کودکانه باشد. به همین علت کیاپوش این کاور فرش اتاق کودک را به صورت عمده و جزیی تولید و عرضه می نماید. قیمت روفرشی کشدار اتاق کودک نوجوان و دخترانه پسرانه در تولیدی کیاپوش در هر طرحی که باشند بسته به ابعاد و کیفیت جنس پارچه ی آن دارد.

روفرشی کشدار اتاق کودک می تواند ضد آب باشد. کافیست سفارش روفرشی ضد آب خود را به کارشناسان کیاپوش بدهید. آنها در اسرع وقت روفرشی با طرح مد نظر شما را با استفاده از مواد نانو که در حین تولید بر کاور فرش پاشیده می شود، آماده می کنند.

روفرشی کشدار اتاق کودک

ویژگی های روفرشی کشدار اتاق کودک نوجوان کیاپوش

روفرشی اتاق کودک و نوجوان

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که در بالا بیان شد مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

نحوه ی سفارش روفرشی کشدار دخترانه و پسرانه

روفرشی اتاق کودک و نوجوان

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار کودک دخترانه و پسرانه و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.
همچنین علاقه مندان از سراسر کشور می توانند از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و… را مشاهده و سفارش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما