مراکز خرید کاور فرش عمده در شیراز

مراکز خرید کاور فرش عمده در شیراز


کاور فرش 6 متری  کشدار در بین بانوان خانه دار بسیار محبوب می باشد. استفاده ی ساده از این محصول، سبکی الیاف آن، لطافت و مرغوبیت جنس پارچه های به کار رفته در آن ها افراد را به خرید این محصولات ترغیب می کند.  مراکز خرید کاور فرش عمده در شیراز به همین سبب بازار های پر رونقی دارند. شرکت تولیدی کیاپوش با نوع دوخت ابتکاری خود برای کشدوزی کاور فرش و تولید آن از مراکز خرید کاور فرش به صورت عمده و جزیی به قیمت تولیدی می باشد. این تولیدی با دستگاه های بروز جهت تولید روفرشی چند سال است که در بازار روفرشی نقش مهمی ایفا می کند. شرکت کیاپوش مستقیم و بدون واسطه و  به صورت اینترنتی محصولات خود را به سراسر کشور به فروش می رساند. به همین خاطر از مراکز خرید کاور فرش عمده در شیراز نیز محسوب می شود.

مراکز خرید کاور فرش عمده در شیراز

کاور فرش کیاپوش چه مزایایی دارد؟

کاور فرش به چه درد می‌خورد؟

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند. از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها شده و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

نوع بافت پارچه مورد استفاده برای روفرشی کشدار

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.
این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

ناگفته نماند روفرشی های ترک موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند. جراکه وارد کنندگان روفرشی به علت کاهش هزینه های گمرکی روفرشی بی کیفیت را به جای جنس ترک وارد کشور می کنند. اما تولیدی کیاپوش نخ آن را از ترکیه وارد می کند و سپش خود به تولید روفرشی اقدام می کند. به همین ترتیب طرح و نقش روفرشی را طبق سلیقه ی مشتری چاپ می زند. سپس با دستگاه تثبیت رنگ آن را تثبیت می کند تا با شستشوی زیاد هم رنگ آن از بین نرود.

عرضه بهترین کاور فرش جدید  عمده در شیراز

عرضه بهترین کاور فرش جدید در شیراز کاور فرش جدید زیبایی قابل توجهی نیز دارد و این مورد نیز افزون بر سایر ویژگی های آن ها مورد توجه افراد قرار می گیرد. تولیدی کیاپوش با عرضه بهترین کاور فرش جدید در شیراز با بهترین هزینه های پرداختی و مبالغ دریافتی آن ها را در بازار های خارجی و داخلی ارائه و عرضه می کند.

مروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار برجسته و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.

 در حین تحویل کالا نیز به تطابق روفرشی تحویل داده شده با نمونه ای که آن را سفارش داده بودید نیز دقت لازم را داشته باشید. در حین خرید  در نظر داشته باشید که این محصولات با سایز فرش های شما همخوانی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما