مرکز پخش کاور فرش جدید در شیراز

امروزه با افزایش چشم گیر قیمت فرش و زیرانداز حصیری 9متری، استفاده از روش هایی که به طول عمر فرش کمک کند معقول به نظر می رسد. کاور فرش از جمله راه حل های مناسبی بوده که در طرح ها و نقش های متنوع در بازار موجود می باشد. مجموعه کیاپوش، به عنوان مرکز پخش کاور فرش شیراز، جدیدترین کاورهای روز را عرضه می دارد.

مرکز پخش کاور فرش جدید در شیراز

مشخصات بهترین کاور فرش

مشخصات بهترین کاور فرش کاور فرش و زیرانداز حصیری ارزان از جمله تولیداتی است که امروزه هم بسیار پرکاربرد بوده و هم دارای تنوع بسیاری می باشد. با افزایش قیمت فرش و به منظور حفاظت بهتر آن در برابر گرد و غبار، نور خورشید و بسیاری دیگر از عوامل محیطی از کاور فرش استفاده می شود.کاور های فرش امروزی که توسط تولید کنندگان تولید و به بازار عرضه می گردند، دارای تنوع بسیاری در طرح و نقش و رنگ بوده و به همین دلیل اشتیاق مردم را برای استفاده از این محافظین فرش روز به روز افزایش داده است. اما آن چه مهم است تنها ظاهر و تنوع رنگ و نقش این کاورها نیست.

مشخصه هایی که در انتخاب یک کاور ملاک قرار داده می شود و آن را به بهترین کاور فرش تبدیل می کند، به شرح زیر می باشد:

  • نوع الیاف بکار رفته در بافت کاور: در بافت روفرشی های با کیفیت اصولا ابریشم مصنوعی و مخمل استفاده می شود. ابریشم به آن نرمی و لطافت و مخمل به روفرشی سنگینی و در عین حال طرح برجسته و زیبایی می دهد.
  • میزان فشردگی بافت: کاور فرش باید به گونه ای باشد که از فرش دربرابر گرد و غبار، نور آفتاب و مایعات و … محافظت کند و بنابراین چنانچه کاور فرش ضخامت و بافت مناسب داشته باشد این هدف به خوبی مرتفع می گردد.
  • وزن کاور: بیشتر کاورها مشکل راه افتادن و جمع شدن را دارند. چنانچه کاور فرش وزن سنگین و مناسبی داشته باشد احتمال لوله شدن آن کمتر می شود. امروزه مدل های جدید روفرشی های کش دار برای حل این مساله به بازار عرضه شده اند.
  • ابعاد کاور فرش: رو فرشی ها بایستی برای هر فرشی، سایز مناسب آن را داشته باشند تا هر کس با هر فرشی بتواند خرید خود را به آسانی انجام دهد.
  • کیفیت بافت و کیفیت الیاف بکار رفته در کاور :با توجه به این که کاور محافظی است برای فرش در برابر گرد و غبار و عوامل محیطی، ممکن است به طور مکرر شسته شود بنابراین جنس آن باید به گونه ای باشد که در برابر شستشو و ضرباتی که بر آن وارد می شود مقاومت و طول عمر لازم را داشته باشد.

فروشنده عمده کاور فرش در شیراز

فروشنده عمده کاور فرش در شیراز گروه بازرگانی کیاپوش، به عنوان فروشنده کاور فرش درشیراز، بهترین و جدیدترین مدل های کاورفرش را به صورت تکی و عمده و با مناسب ترین قیمت در سرتاسر ایران به صورت آنلاین به فروش رسانده و تجربه خریدی لذت بخش را به شما خواهد داد.این مجموعه با عرضه به روزترین و مدرن ترین طرح های رو فرشی، سفارشات خریداران را در اسرع وقت و به ساده ترین شیوه به دست آنها خواهد رساند. کافی است به تارنمای ما نگاهی کرده و از نمونه محصولات ما دیدن فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما