فروشنده بهترین کاور فرش در شیراز

روفرشی های کشدار و زیرانداز حصیری مسافرتی که امروزه نیاز تمام خانم های خانه دار را برطرف کرده در تمام شهرهای ایران از جمله تهران ،اصفهان ،مشهد و شیراز به وفور یافت می‌شود .این روفرشی ها ی کشدار ارزان قیمت بوده و درسایزهای مختلف ضد لک ،ضد آب و بدون پرز بوده و همچنین نکته بسیار مهم این است که بسیار آسان جارو کشیده میشود و میتوان در لباسشویی های خانگی آنها را شست. کاور فرش شیراز کالا به راحتی در اختیار شما خریداران عزیز قرار می گیرد.

فروشنده بهترین کاور فرش در شیراز

طرح های جدید کاور فرش

طرح های جدید کاور فرش با توجه به افزایش قیمت فرشهای و زیرانداز حصیری همسفر ماشینی کاور فرش یا همان روفرشی های کشدار برای هر منزلی ضروری است زیرا موجب پوشاندن فرش ها شده و از هر گونه آلودگی آنها را در امان نگه میدارد .کشیدن کاور روی فرش گرچه زیبایی فرش را کمتر کرده اما یکی از مشکلات ما که کثیف شدن فرش بوده را برطرف می کند و فرش را از نازک شدن و خراب شدن محفوظ می دارد.

امروزه انواع کاورهای فرش با طرح های مختلف در بازار موجود است این کاور ها با بافت محکم مانند یک فرش جذاب هستند اگر فرشی دستباف یا ماشینی یا با ارزش دارید بهترین گزینه کشیدن این کاور ها روی فرش است که محفوظ بماند. در گذشته شاید این روفرشی ها بسیار ساده و دارای عیب و نقص بودند اما امروزه به دلیل طراحی های متنوع و دوخته شدن کش هایی در اطراف روفرشی ها مانع از جمع شدن و سر خوردن آنها شود که نظر هر خریدار را به خود جلب می کند .

کاورها نه تنها از زیبایی فرش نمی کاهد بلکه در حفظ تداوم و عمر فرش‌ها نیز موثر است .از دیگر مزایای استفاده از روفرشی پوشاندن عیب فرش و کاهش شستشوی فرش در طول سال و محفوظ ماندن از تابش نور مستقیم خورشید است.بهترین کاور فرش در جنس های ابریشمی ،مخمل ،دوشانل و زرکدار تولید می‌شوند و در انواع مدلهای کلاسیک ،مدرن ،کشدار و روفرشی های طرح کودک تولید شده است که نیاز هر خریدار را برطرف می کند.

بازار خرید کاور فرش در شیراز

بازار خرید کاور فرش در شیراز هنگام خرید کاور فرش باید توجه داشته باشید که فرش تان در چه ابعادی است و بر اساس آن ابعاد کاورهای فرش را تهیه کرده که کاور فرش کاملاً فیکس روی فرش قرار بگیرد.استفاده از این کاورها بسیار آسان بوده و همچنین تهیه این کاورها در شیراز به صورت حضوری در مراکز معتبر و همچنین از طریق همین سایت در انواع و اقسام و مدل های گوناگون صورت میگیرد.قیمت کاور فرش را در این سایت با دیگر مراکز فروش مقایسه کنید و با توجه به بوجه خود طرح مود علاقه خود را در این سایت تهیه کنید.

1

  1. سلام میخاستم از سایتتون خرید کنم اگه امکانش وجود داره عکس های بیشتری از این محصول بذارین.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما